22 Nisan 2015

Denizbank Habersiz İşsizlik Sigortası Yapıyor!

Denizbank sokaklarda kredi kartı veren temsilcisi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yaptım. Adamlar ısrar ettiler bende kıramayıp başvuru yaptım fakat başvuru yaparken adam meğerse orada kredi kartıma işsizlik sigortası istiyorum seçeneğini de işaretlemiş, arada onu da bana imzalatmış.


Zaten bu başvuruyu yapan elemanlar her şeyi dolduruyor size sadece imza attırıyorlar. Bunu bana satan adamda işsizlik sigortası kısmını da işaretlemiş. Ben bunun iptalini istedim iptal ettiler fakat paramı iade etmiyorlar. Ben yararlanmak istemiyorum diyorum ısrarla olmaz diyorlar. Yok siz imzalamışsınız diyorlar. Buradan tekrar sesleniyorum ben bu sigortadan yararlanmak istemiyorum paramı iade edin bana!

Mesut 404 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Mesut D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön