02 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5874289

Denizbank Habersiz Bloke!

Bugün öğrenci kartıma para yatırdım, sonra çekerim diye. Yatırma işleminde sorun yaşamadım. Ancak nasıl olduysa yarım saat sonra hesabı kontrol ederken kartımın blokeli olduğunu gördüm. Meğerse son kullanma tarihi dolmuş. Neyse aradım Denizbank'ı durumu anlattım; neden hatırlatma olmadığını sordum, ''bizde öyle bir şey yok, kendiniz bakmanız lazımdı'' dedi. Neyse ona da birşey demeden.


İnternet bankacılığını sordum, kullanabilirsiniz sorun olmaz dediler. Bende bankaya gitmeye gerek yok diye geçtim internete girdim. Ne yazık ki kullanıma kapandığını öğrendim. Yine aradım Denizbank'ı bu seferde orası da blokeli dediler. Bu gün cuma saat 18:00 ve bayram bütün param orada. Öğrenciyim Adana'ya gitmem lazım ama hiç param yok. Beni bu duruma düşüren Denizbank ve onun gururlu çalışanları ve ünlü sloganı sağ olun. Bende bir daha sizden bir işlem yapmayacağım.

Burak Burak 118 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Burak G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler