26 Mart 2013

Denizbank GS Bonus Card Yıllık Kredi Kartı Aidatı Yansıtılmış!

Yıllık kredi kartı aidatı olarak ekstreme 55 TL borç yansıtılmış. Bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Telefonla aradığımda kartın kulüp kartı olduğu için bu ücretin bir kısmının takıma destek olmak amacıyla Galatasaray Kulübüne yatırıldığı söylendi ancak ne kadar bir kısmı kulübe yatırılıyor veya yatırılmayan kısım neden bankada kalıyor herhangi bir bilgi verilmedi.

Biz zaten gerek aldığımız kombinelerle ve GS Store ürünleriyle kulübümüze destek olmaya çalışıyoruz bankanın müşteri üzerinden ''belli olmayan bir kısım'' olarak belirtilen kart aidat ücretini kesmesine gerek ve hakkı yok.

İhsan 124 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimiz Sn İhsan I. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön