21 Şubat 2013 #1645658

Denizbank Göndermedikleri Karta Ücret Kesmişler!

Denizbank bonus kredikartı sahibiyim, Sekiz yıldır bu kartla alış veriş yapan ve ödemeleri düzenli yapan banka müşterisiyim. . Bu kredi kartını 2011 yılının 06. ayından itibaren kullanamadım. Müşteri hizmetlerini aradım kartımın çipinin arızalanmış olabileceğini yenisini göndereceklerini söylediler, defalarca arayıp sormama rağmen, göndermediler.


Denizbank'ın Mersin çarşı şubesine sorunumu aktardım tekrar bilgi güncellemesi yapıldı, yine gelmedi. Kredi kartı hesabımda fazla ödemelerimden doğan para birikimim ve harcanmamış bonusum olmasına rağmen ben bunları kullanamadım. Bana gönderilmeyen ve kullanamadığım kredi kartına kart ücreti kesilmiş. Bir yetkilinin bana bunu açıklamasını istiyorum.

Nevin 122 Okunma

Cevaplar

  • Nevin25 Şubat 2013

    ''Müşteri Hizmetleri'', müşteriye hizmet etmektir.Yani müşteri sorunlarına çözüm bulmaktır.Ne yazık kı,müşteri hizmetlerine en az 15-20dk bekletildikten sonra ulaşılabiliniyor ve sıkıntılarınız biri diğerine aktarmasına rağmen çözümsüz kalıyor.Ben de isterdim ki;problemlerimi kredi kartını kullandığım bankanın direk olarak müşteri hizmetleri ile çözülsün...Aksi takdirde buralarda ne işimiz olurdu. İlginiz için teşekkürler,ilgilenileceğiyle ilgili cevap yazdınız.Ancak müşteri hizmetlerinden aramalarına rağmen sonuç çözümsüz kaldı.. İyi çalışmalar..

  • Denizbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Nevin B tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön