26 Ağustos 2013 #1976333

Denizbank Geçmişe Yönelik Ekstrelerimi Göndermiyor!

Çağrı merkeziyle ilgili şikayetimi bildireceğim. Aradığım da hiçbir cevap almadım. Kaba tavırlar ve "zaten şu an yetkili benim bu konuda uygulama bu" şeklinde cümleler kuran temsilcileri zaten değerini anlatıyor. Bankanın böyle ilgisiz ve müşteri odaksız olması beni şaşırttı.


Geçmişe yönelik kart ekstrelerini talep etmeme rağmen -ki bu tüketici olarak en doğal hakkım- bana arşive ulaşamayacaklarını ulaşılsa bile sayfa başına ücretli olduğunu belirttiler. Şikayet hatları bile bu banka mevzuatı alırız diye diretmeye çalışıyor. Yasal olarak da haklarımı savunacağım..

Bahtiyar 61 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Bahtiyar C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön