14 Şubat
Yorum Yap
#11581402

Denizbank FastPay %5 Geri Ödeme Yapmıyor!

Benden 15.90 hesap işletim ücreti alınıyor. Benim otomatik ödeme talimatım var nasıl ücret alınır. Geri yatırılmasını talep ediyorum. Bu problem devam edecekse bu hesaba Garanti Bankası'ndan geçiş yaptım oradaki hesaplarımı kapatarak buradan da başka bankaya geçiş yapabilirim böylesi problemlerle vakit harcamamak için.


Bir diğer sorunum ise FastPay üzerinden her ay kendi adıma 5-6 elektrik aboneliği faturası ödüyorum hiçbirine %5'lik vaat edilen indirim uygulanmıyor Birkaç ay öncesine kadar iki kere yattı bir daha da hiç faydalanamadım. Bunlardan faydalanmak istiyorum o zaman neden FastPay kullanıyorum.

Onur Onur 1.031 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler