07 Eylül 2013 #1998538

Denizbank Emekli Bonus Kartından İlk Yıl Kart Ücreti Aldı!

Denizbank'a çok şaşırdım. İlk kez emekli maaşımı hem bankasına taşıyıp hem de ilk yıl kart ücreti adı altında ücret almalarına çok şaşırdım. Daha önceki çalıştığım bankalarda böyle bir şey alınmadı. Hem maaş hesabı istiyorlar gelincede karşımıza bu çıktı. İtirazıma bir seferlik sonrada diğer banka kartlarından alınan yıllık kart ücreti alınacak. Maaş hesabından kart ücreti alınmaması gerekir. Hem maaşımızı kullanıyorlar hem de kart ücreti alıyorlar. İadesini istiyorum.

Tülay 193 Okunma

Cevaplar

  • Tülay04 Ekim 2013

    17 eylülde yazdığım mesajıma karşılık ne arandım nede cevap verildi.

  • Tülay17 Eylül 2013

    yetkililer,ya müşterinin neyi anlatmak istediğini anlıyor yada anlamamaya çalışıyorsunuz.yada anlatamıyorum diyim.yine bana bddknın yasal kart ücreti yazısını yollamışsınız.ben diğer kart olaylarını kart ücretini demiyorum.EMEKLİ MAAŞ KARTI DİYORUM.anlatabildiysem ne mutlu.maaşlar gelsin diye bin taklalar atıyorsunuz.maaş gelincede kart ücreti yansıtılıyor.ANLATABİLDİYSEM cevap ona göre olsun.

  • Denizbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Tülay D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön