06 Şubat 2014 #2278465

Denizbank Ekstre Yok Borç Var!

Adıma kayıtlı bulunan Citibank kredi kartımın 0. 15 kuruş borcu varmış . Bana 2 tane SMS atılmış onunla beraber 9 TL' yi bulmuş . Bana en son ekstre 2012 yılının 9 ayında gelmiş ondan sonra gelen hiç bir ekstre yok.


Telefonuma hiç SMS gelmedi 5 ay. 2013 'te ise hakkımda yasal takip başlatıyor. Bundan hiç haberim. Sonra tutar az diye banka iptal ediyor. Borcum ne diyorum yok diyorlar. Borcum yok madem beni niye merkez bankasına banladınız diyorum.


Şimdi kredi çekmek istiyorum bu hep karşıma çıkıyor. Bende bun kartı kullanırken fark ettim. Merkez Bankasına söyledik düzeltilecek diyorlar. Ama hiç bir şey düzeltilmedi. Benim istediğim tek şey: bu yanlışın banka tarafından düzeltilmesi.

Şenol 117 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Şenol O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön