28 Ocak 2014 #2261900

Denizbank Döviz Transfer Ücreti Aldı

Söz konusu transferde şube müşteri temsilcisi tarafından müşteriye transfer ücreti olarak sadece 40 TL kesileceği bildirildi. Ancak kesilen miktar 40 TL + $150 dır. Kesilen bu miktarla ilgili daha önceden hiçbir bilgilendirme müşteriye yapılmamıştır. Hala da mantıklı bir açıklama getirilmemiştir. Soma şubesi tarafından yapılan açıklama "Citibank ile Denizbank arasındaki anlaşmadan dolayı 150 TL kesilmiştir " şeklindedir.


Burada üç nokta vardır. 1. Citibank tarafından kesilen miktar 150 TL değil $150 dır. 2. transfer öncesi bu bilgilendirme müşteriye yapılmamıştır. 3.nokta ise Citibank ile Denizbank arasındaki anlaşma neden müşteriden para kesintisi olarak sonuçlanıyor?

Neslihan 97 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön