04 Aralık 2013

Denizbank Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Şikayette bulundum, aldığım cevap sanki benimle dalga geçer gibi, 2 adet dosya masrafı iadesiyle alakalı birini yatırıp diğerini yatırmadıklarını söylüyorum. Onlar bana yatırdıkları dosya masrafını söylüyorlar. Diğeriyle alakalı bize ulaşan bir fax yok dediler. Tekrar tekrar gönderdim, yok dediler. En sonunda aradım 5 adet işlem başlatmışlar.


Sonra 975 tl çok büyük meblağ, bunu şubeden halletmeniz gerek diyorlar. Bunu söyleyen genel müdürlük sanki dalga geçiyorlar benimle. Koskoca Denizbank 975 tl ye büyük meblağ deyip yatırmıyor, şubeye yönlendiriyor. Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayamadım. Ben kredi ödeme tarihini 1 saat bile geciktirmeden yatırıyorum. Üstelik ve hakkım olanı almak için uğraştırıyorlar.

Fatih 96 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Fatih D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön