Denizbank Dosya Masrafı İadesi Başvurusunda Geri Çevrildim

Mehtap Mehtap 5 yıl önce

Denizbank Çallı şubesinden 4 yıl önce kullanmış olduğum konut kredisine dair dosya masrafı alınmıştı. Başvuru yaparak ekstre istedim fakat geriye dönük ekstre veremediklerini ve ayrıca 50 TL ekstre ücreti talep ettiklerini söylediler işi yokuşa sürmek istediler.

Ayrıca DASK dışında yıllık benden sürekli yok sigorta parası yok şu yok bu borç çıkarıyorlar ben ferdi kaza sigortamı müşteri hizmetlerinden yanılmıyorsam 2 yıl önce iptal ettirdim şu an yine borcum varmış işletim ücreti adı altında alınanların hesabıma iadesi ve dosya masrafımı geri alabilmek istiyorum. Ferdi kaza sigortası diye borcum olmamalı benim ayrıca.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 5 yıl önce

Müşterimiz Sn Mehtap Y.tarafından 10/12/2014 tarihinde iletilen bildirime 10/12/2014 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

profile-icon Mehtap 5 yıl önce

hala geri dönüş olmadı denizbank tarafından

profile-icon Mehtap 5 yıl önce

şikayetlerimi en kısa surede çözün lütfen yoksa kredımı hesaplarımı sizden baska bankaya tasıyacağım çok yordunuz çunku benı

Denizbank Logo Denizbank 5 yıl önce

Müşterimiz Sn Mehtap Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler