16 Mayıs 2013

Denizbank Dolandırıcının Peşine Düşmüyor Beni Mağdur Ediyor!

23. 06. 2008 tarihinde birisi benim T.C. kimlik numaramla Denizbank'tan kredi çekmiş. Öğrenince Savcılığa suç duyurusunda bulundum, çok uzun hikaye. Sonuç ne oldu bilmiyorum ama ben 1 yıl boyunca T.C. kimlik numaramı Denizbank her ay merkez bankasına bildirdiği için sorun yaşadım, her defasında "sehven oldu" diye düzeltme gönderdiler ama sistemleri mükemmel(!) olduğu için engelleyemediler. 1 yılda düzeltebildiler.


Gelin görün ki şimdi sistemlerinin aklına geldi galiba benim T.C. numaramı yine bildirmişler ve yine saygısızca mağdur ediliyorum! Hukuk birimleri dosyayı takip bile etmemiş ne olduğunu bilmekten yoksun. Dolandırıcının peşine düşmektense beni mağdur etmeye devam! Yarın dava açıyorum.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Ali Özen A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön