24 Ağustos 2013 #1975003

Denizbank Doğru Bilgi Vermiyor!

Kimlik no: 52**62 . Maaşımı PTT'den alıyorum. PTT kanalıyla Citibank'dan kredim var. Citibank Denizbank'a devir edilmiş bana gelen mektupta tüm şartlar aynen devam edecektir diyor . Ancak Citibank'ın maaşımdan otomatik çektiği borcu , Denizbank maaşımdan çekmemiş.


Çağrı merkezini 0532549**'den defalarca aradım kayıtlarında mevcuttur her aradığımda farklı şey söylediler (1- Maaşımdan otomatik çekilmeyecekmiş her ay gidip kendim yatıracakmışım 2- Devir işleminde karışıklık olmuş bu ay elden yatıracakmışım .3- Şubenize gidip oradan bilgi alın ) Bunca tutarsızlıktan sonra şubeye gittim , şubede de kesin bilgi yok ve PTT'ye ödeyeceksiniz dediler. PTT'de banka neden bize gönderiyor dediler. Yeter!

Memet 80 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Memet F. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön