sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Denizbank DASK İçin Yatırılan Paraya Hesap İşletim Ücreti İşletilmesi!

İskender İskender4 yıl önce

Annem Denizbank Bursa Uluyol şubesinden bundan 4 sene evvel konut kredisi kullanmış ve ödemeler devam etmektedir. Bu güne kadar DASK ve deprem sigortalarını hep şubenin sigortasından yaptırıyor ve bedellerini hesaba yatırıyorduk. Vadesi gelen DASK sigorta bedeli olan 197.- TL hesaba yatırdık ancak banka DASK için yatırılmıştır dememize rağmen, geriye dönük bu paradan haberimiz olmadan hesap işletim ücreti tahsil etmiş ve kalan 60 TL'yi sigorta için tahsil etmiştir. Durumu şubeye bildirdiğimizde adeta tehdit eder gibi otomatik fatura ödeme talimatı verin bizde parayı iade edelim demiştir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İskender 4 yıl önce

Hırsız Adiler. Kan emici pislikler. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

profile-icon İskender 4 yıl önce

Şayet kesilen hesap işletim ücreti bu Şubat 3 e kadar hesaba geri iade edilmez ise tüketici hakem heyetine başvuracağımızdan şüpheniz olmasın. Bu alelen bir soygundur. Ayrıca bundan sonra tüm DASK ve yangın sigortalarını dışarıdan yaptıracağız. Emin olun bu para iade edilmez ise bu işin peşini kesinlikle bırakmayacağız.

Denizbank Logo Denizbank 4 yıl önce

Müşterimiz Sn İskender I. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler