16 Kasım
#12981258

Denizbank DASK Deprem Sigortası

Denizbank 3 adet ihtiyaç kredisi hesabım var bunlardan en yüksek olan kredi için evimi ipotek gösterdim ve konum evim full paket sigortası dahilinde DASK deprem sigortası yapıldı, fakat konut evim full paket sigortası içinde DASK güvencesi olmasına rağmen her yıl ayrıca DASK deprem sigortası yapıldı ve her yıl KMH hesabından ücreti düşüldü?


Zaten konut evim full paket sigortası dahilinde DASK sigortası varken neden her yıl ayrıca DASK deprem sigortası yapılıyor ve hesabımdan ücreti kesiliyor? Yanıtınızı email yolu rica ediyorum.

Nazif Nazif 1.639 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Kasım

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları