12 Eylül 2013 #2008158

Denizbank Citibank'dan Devir Olan Kredi Ödemesi!

Citibank bireysel kredi müşterisi idim. 16 Ağustos 2013 son ödeme tarihi olan kredi taksidimi (42. taksit) iş yoğunluğum nedeniyle 26 Temmuz 2013 tarihinde yatırdım Üsküdar şubeden. 26 Temmuz tarihinde 42. Taksidimi yatırırken 3 kere şu hatırlatmayı yaptım. Kredi taksidi ödemesi yapıyorum ve zaten elimde de Citibank ödeme planı mevcuttu.


Ama gişede ki görevlinin parayı nereye ayırdığı belli değil. Dün yani 11 Eylül de genel müdürlüğünüzden biri beni aradı ve Ağustos taksidimi yatırmadığımı söyledi. Konu anlatmaya çalıştım ama anlamamak için elinden geleni yaptı.Üsküdar şube ye gittim ve ödediğim parayı benden tekrar ödemem talep ediliyor.


Şube çalışanları müdüre kadar ; bankacılık hakkında da yeterli bilgiye sahip değiller. Ve şuanda bana faiz işlettiğinizi de çok iyi biliyorum. Ama ben ödememi yaptım. Bu konuyu bir an önce çözmenizi talep ediyorum. Genel müdürlüğün bana verdiği hesap numarası 4. Levent şube kodu : 98**0 Hesap No : 856***1.

Emine 142 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Emine T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön