04 Eylül 2013 #1993344

Denizbank Cezalı Olduğumu Söylüyor!

Citibank Bireysel Kredi müşterisiyim. Düzenli olarak her ay kredimi ödüyorum , bu ay da Citibank kredimi ödedim fakat bugün hesabımı kontrol ettiğimde paranın geri geldiğini gördüm.


Hemen 444 0 500'ü aradım fakat Bireysel kredi müşterilerini Denizbank'a devretmişler. Anlayacağınız hesap bilgileri vs. değişmiş ondan dolayı gönderdiğim para geri gelmiş.


Bugün aradığımda 444 0 800'lü numaraya yönlendirdiler. Yaptığım görüşmede de cezalı olduğumu söylediler yani KKB puanımı da etkileyecek , acilen bankanıza ait gecikmede ne varsa KKB'den silinmesini istiyorum. Aksi halde hukuksal hakkımı arayacağım.


Citibank Kredi No:250**** 80381**** bu hesaba ödeme geçmiştim , iade edildi.

Ahmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Eylül 2013

    Ne aradılar ne sordular, müşterileri olmuşuz haberimiz dahi olmadı. KKB gecikme cezası yaptıkları için hukuksal süreç baslatıcam .

  • Denizbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Ahmet A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön