24 Ocak 2014 #2253738

Denizbank Çalışma Saatlerine Uymuyor!

Denizbank Sultanhamam şubesinde 3 gişe olmasına rağmen 2 gişe çalışıyor, bu sebeple işler aksıyor. Esnaf olarak bu şubede zaman kaybediyoruz. Şube müdire hanımı malesef işini yapmıyor. Defalarca söyledik 3.gişeyi açmıyor. BDDK'ya göre yasak olmasına rağmen bu şube işleri yetiştiremediğinden 19:30 hatta saat 20:00'ye kadar gişelerini çalıştırıyor. Elaman almadıklarından işler aksıyor. Bireyselde ve kurumsalda ise kimsenin çalışası yok. Gişelerde çalışanlar ise nefes almadan çalışıyorlar. Olan bizim zamanımıza oluyor.

Hüseyin 140 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin28 Ocak 2014

    Şikayetimle ilgili uzun süredir en ufak bir gelişme sağlamadılar. Şube halen aynı kargaşa içinde, sadece tek ve bazı zamanlar iki personel çalışıyor, kesinlikle çözüm üretmediler.

  • Denizbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön