16 Mayıs 2016

Denizbank Bütün Hesaplarımı Kapatma Talimatı Verdiğim Halde Para Çekildi!

17 Mart 2016 tarihinde işletmemizi tasfiye etmemiz nedeniyle Denizbank Kuşadası şubesine tüm hesaplarımızın ve bağlı bulunan tüm kartların iptali için (İstanbul'da olduğumuz için İstanbul Libadiye şubesinden) yazılı imzalı talimat gönderdik. Hesabımızdaki tüm borcu sıfırladık. Bu talimata rağmen otomatik ödeme talimatından telefon faturası, Metlife Hayat Sigortası yenilemesi, midi KOBİ Paket yenilemesi gibi bir sürü para çekilmiş ve hesap eksi bakiyeye düşmüş.

Daha sonra durumdan haberdar olup tekrar 17 Mart'tan sonra yapılan bütün hesap hareketlerinin iptali için başvuru yaptık. Maalesef kendi çabamızla yaptığımız Metlife Hayat Sigortası iptali dışında bir yol kat edemedik. Hala tüm hesaplar açık kartlar aktif ve bakiye 270 lira borçlu görünüyor. Benim talebim gayet açık ve net 17 Mart tarihli talimatımız işleme alınsın. KOBİ paketi ve bundan doğan faizler iptal edilsin.

Hasan 284 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2016

    Sorun çözüldü teşekkürler. Ama sorunun çözülmesi için buralara kadar şikayete gerek yoktu. Yani banka içinde bunu halletmeliydi. İlgili personele bunun yaptırımı olacaktır diye umuyorum.

  • Denizbank Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Hasan Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön