15 Mart 2013
Yorum Yap
#1688054

Denizbank Bütün Başvurularım Reddediliyor!

2*******66 tc numaralı 47****5 deniz bank maaş müşterisiyim banka bana 3. sınıf müşteri muamelesi yapmakta bütün başvurularımı red etmekte bunun içinde kurtaran hesap var kredi kartı başvurusu var telefonla hesap bilgilerime ulaşmak isterim red geçmişte başka bankalara borcum vardı zamanla ödedim hepsini.


Şimdi bunlar bana böyle yapmaya devam ederse başvurularımı kayda almazlarsa denizbankası maaş müşterisi olmaktan ayrılacağım bende bu ülkenin vatandaşıyım yerim belli yurdum belli 3. sınıf vatandaş muamelesi yapamaz kimse kimseye bana o bankanın yetkilisi cevap versin neymiş sorun herkes öğrensin benim bilmediğim bişey varsa onuda söylesin bana.

Hasan 109 Okunma

Cevaplar

  • Hasan15 Temmuz 2013

    DENİZBANK TARAFINDAN TARAFIMA HİÇBİRŞEKİLDE DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR.

  • Hasan15 Temmuz 2013

    hiç bir şekilde tarafıma geri dönüş sağlamadı denizbank

  • Denizbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Hasan Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler