13 Nisan 2013 #1740772

Denizbank Borcumu Taksitlendirmek İstedim Bir Ayda Üç Milyar Faiz Aldılar Hala Taksitlendirilmedi!

Neredeyse 5 yıldır kullandığım işletme kartım var 2012 yılı sonu itibariyle yatırdığım hiçbir faiz ve ödeme hesabıma geçmemiş. düşmemiş bile. borcumun 13 bini geçtiği ve ödenmediği sebebiyle takibe uğradığını öğrendim.bankayla görüşmeye gittim.Bana borcu taksitlendiririz ama bunun için 2 gün içinde 1200 tl yatırmam gerektiğini söylediler.,yatırdım.


Haber bekleyin dediler dönmediler. Bir hafta geçti faizi yatırmam için tekrar mesaj geldi. Tekrar gittim konuştum. Yatırın taksitlendirme yapıyorum hemen dedi. 1100 tl daha yatırdım. İki hafta sonra tekrar bir mesaj. Bu sefer de 600 yatırdım. 25 şubattan bu yana para yatırıyorum. Olur ya da olmaz birşey söyleseler ona göre hareket ederiz.

İpek 69 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn İpek A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön