12 Eylül 2014
Yorum Yap
#2684529

Denizbank Borcu Olmayan Dairenin İpoteğini 3 Aydır Kaldırmıyor!

Denizbank Avrupa kurumsal şubesi senetlerini ödeyip teslim aldığım tapusu şahsıma ait olan dairenin üzerindeki ipoteği 3 aydır kaldırmıyor. Borcu Mart ayında ödenmiş tüm senetler Denizbank tarafından kaşelenip tarafıma teslim edilmiştir.


08.07.2014 tarihinde ipotek fek yazısı kendilerine aldığım firma tarafından iletilmiştir ve elimizde mevcuttur. Daireyi aldığımız firmayla farklı ilişkileri olduğu için bizi mağdur etmektedir.

Yusuf 480 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf17 Eylül 2014

    Hala Denizbank tarafından bir dönüş olmamıştır.İhlas Holding'e bağlı bisan bisiklet firmasıyla ilgili kredide gecikme olduğundan bizim gibi 3. şahıslar ihlas Holding'e baskı yapmak için kullanılmaya çalışılmaktadır.Artık ipoteği kaldırıp lütfen bizim gibi insanları mağdur etmeyiniz.

  • Denizbank Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Yusuf Kenan D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler