01 Temmuz 2013

Denizbank Bonusumu Yine Yatırmadı!

Daha önce birkaç kez olduğu şekilde yine kazandığım bonusum yatmadı. Hem bir sürü koşullu kampanya yapılıyor hem de kazanılan bonus yatırılmıyor. Detayları şöyle:

4-31 mayıs Her Yer kampanyasına 10 mayısta sms ile katıldım, 5 adet 75 TL ve üzeri alışveriş yaptım. 4-24 haziranda 25 TL yatırılması gerekiyordu yatmadı.

Bir de 31 mayısa kadar BP Bonus kampanyasına 4 mayısta sms ile katıldım. 5 adet 75 TL ve üzeri BP'de akaryakıt alışverişi yaptım, 7 haziranda 42 TL indirim yansıtılması gerekiyordu yapılmadı.
Gerekli incelemenin yapılıp yatırılacağını ümit ediyorum.

Mehmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Ağustos 2013

    banka sorunumu çözmedi. bankalar birliği hakem hayetine başvurdum ve orada haklı bulundum ve banka paramı yatırdı.

  • Mehmet02 Temmuz 2013

    Tarafıma BP den yaptığım alışverişimin BP diye gözükmediği bildirildi. halbuki pos cihazı da garanti bonus, kampanyaya katılım afişleri de vardı.Garanti bonus sitesinde üye işyerleri arasından bu firmanın bilgilerini kopyalayıp aşağıya yapıştırıyorum. pos cihazı kaydına BP kelimesi konmadıysa bu kampanyadan faydalanamam manasına gelmemelidir. firma:Kokler Petrol San Ve Tıc İkitelli Cad. Ziyagökalp Mah. İmamçeşme Köy İkitelli 2122414238 Küçükçekmece İstanbul

  • Denizbank Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimiz Sn Mehmet T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön