12 Mart 2014

Denizbank Bonusum Yüklenmedi!

Denizbank attığı bir mesajda "elli"yazarak 3280'e gönderildiğinde her 100 tl ve üzeri gıda ve akaryakıt alışverişinde 10 tl bonus vaat ediyordu. Mesaj attım, iletim raporu geldi. Alışveriş de yaptım ancak bonusum yüklenmedi. Sormak için 4 sefer müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım. Alacağım 20 tl fazlasıyla gitti ancak inat ettim cevaba ulaşmak için.Neymiş attığım mesaj onlarda görünmüyormuş. Mesaj attım, ulaştı raporu geldi dediysem de operatörümden kaynaklanmış olabilirmiş, onlara ulaşmamış, onlar da onay mesajı atmamış güya. Ne diyeceğimi bilmiyorum.

Özgen 90 Okunma

Cevaplar

  • Özgen17 Mart 2014

    Cuma günü itibariyle 20 tl bonus yüklenmiş. Ama anlayamadığım şu ki; 4 kez görüştüğüm müşteri hizmetleri mesajımın ulaşmadığını, dolayısıyla kampanyadan yararlanamayacağımı söylüyor. Mesajım ulaşmadıysa şimdi niye bonus puanımı yüklediler? Ulaştıysa bana niye ulaşmadı dendi her defasında???İlla şikayet mi etmek lazım.

  • Denizbank Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimiz Sn Özgen K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön