15 Mart 2013 #1686892

Denizbank Bonusum Yatmadı!

Denizbankın şubatta 50 TL bonus kampanyasına 11 şubat 13:50 de ASK yazıp 3280 e göndererek katıldım. şubatta 5 adet 50 TL üzerinde market alışverişi yaptım. ekstrem geldiğinde program ortağında yapılan harcamalarda gözüküyor. fakat banka bonusumu yatırmadı. 2 kere müşteri hizmetlerini aradım, kontrol ettiler ve koşullar sağlanmış kayıt açalım cevap gelir diye kayıt açtılar.


Sms ile gelen cevap şöyle: "talebinize bankamızın değerlendirmesi sonucu olumlu yanıt veremiyoruz" bu kadar tuhaflık olur resmen oyalamaktır insanları bu. 2 farklı müşteri temsilcisi kontrol ediyor herşey uygun diyor sonra bankanın açıklaması bir cümle. 50 tl için THH ne başvuracağım uğraşıcağım artık olumlu yanıt alamazsam.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Mart 2013

    bu sefer olumlu cevap aldım ve bonusum yattı. bu kadar uğraştırmasalar daha makbule geçecekti yine de teşekkürler.

  • Mehmet20 Mart 2013

    halen tarafıma olumlu yada olumsuz bir bilgi verilmedi. 3. kez kayıt açtırdım müşteri hizmetlerinden, daha öncekilerde sms mesajı 2 yerden gönderildiği için red edilmiştir diye gözüküyormuş. bankada numaram kayıtlı, kayıtlı telefondan mesaj gönderdim nasıl oluyorsa başka bir numaradan daha mesaj gitmiş diye benimkini saymıyorlarmış. MH de şubeden telefonunuzu güncelleyin bizim yapacak birşeyimiz yok diyor. aynı aydaki diğer akaryakıt kampanyasına katıldım ona bonus yattı. bu nasıl bir bankacılık bu nasıl bir sistem anlamıyorum.. bonus yatırmamak için bahane gibi geliyor.

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Mehmet T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön