18 Mart 2013 #1690733

Denizbank Bonus'tan İnternet Alışverişlerinize %20 Bonus!

Eşimin kartından internetten 230 liralık alışveriş yaptık. 2 taksit yaptık. Kampanya kurallarında belirtilmemesine rağmen taksitli alışverişlerin dahil olmadığını bir forum sitesinden öğrendim. Bir sürü taksitli alışveriş yapıp durumu sonradan öğrenen insan var. Müşteri hizmetlerini aradım.


Önce taksitli alışverişler dahil dedi. Sonra bizi tekrar aradı dahil değilmiş dedi. Taksitli alışveriş dahil değil yazmak bu kadar mı zor? Sonradan kural koymak yeni mi çıktı? Tüketici mahkemelerine verilirse bir hak bile iddia edemezler. Eğer bu durum düzeltilmezse taksitler bittiğinde kartı iptal edeceğiz. İnsanlara hatalı bilgi verip mağdur etmek koca bankaya yakışmaz.

Sinan 91 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Sian A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön