16 Mayıs 2013 #1802752

Denizbank Bonus Yüklenmiyor!

Bonus 50TL kampanyasına katıldım. Farklı yerlerinden 1+5'ten fazla işlem yaptım. Kartıma bonus yüklenmedi. Gerekçe olarak alışverişlerin farklı günlerde yapılması gerektiği söylendi.


Daha sonra online m. hizm. ile yazıştım. kampanya detaylarında"Aynı gün aynı işyerinden yapılacak işlemlerden ilki kampanyaya dahil edilecektir"yazıyor. Online m. yetkilisine bunu iletince bonus yüklenmemesinin nedeni cep telefonunuz iki kişiye kayıtlı yanıtını verdi.


Yani iki farklı talebimde de iki farklı gerekçe sundular. Telefonun numaramın 15 yıldır tek sahibi ve kullanıcısıyım. Denizbank'a bu numara ile kayıt oldum. Internet şubesi şifresi ve alışveriş sonraları numarama mesaj geliyor. Hata onların benim suçum ne?

Çağatay 54 Okunma

Cevaplar

 • Çağatay02 Haziran 2014

  1 yıl geçti bilgi veren olmadı. 15 liranın üstüne yatıldı. 15 liranın hiçbir önemi yok, fakat katılım kurallarına harfiyen uydum. Zaten haksız olsaydım hiç para yüklenmesi yapılmazdı.

 • Çağatay24 Mayıs 2013

  50 lira yüklemediler. 35 TL yüklediler. Halbuki 1+5 kere 50 TL ve üstü alışverişim, bir tane de 50 tl üstü taksitli alışverişim bulunmasına rağmen. (kampanya detaylarında taksitli alışverişler de dahildir yazıyor) Standart mesajlara da bayılıyorum.. 444'ü arayın.. 2 kere aradım çözülmedi, 1 kere şikayetvar.com'a yazdım kısmen çözüldü. Standart mesajlarınızın başına sikayetvar.com'u yazın bence.

 • Çağatay16 Mayıs 2013

  bankaya müşteri olurken cep telefonu soruyorsunuz, söylüyoruz. cep telefonunun yanlış, eksik, fazla tanımlanması müşterinin sorunu değil. sizin sisteminize müdahale edebiliyormuyuz? hayır.. öyleyse cep telefonu numarasının ne şekilde kayıt edildiği sizden kaynaklı bir problem. her belirli meblağ üstü alışverişimde kartınızdan şu kadar miktar para çekilmiştir, şu kadar parayı taksit yapabiliyorsunuz şeklinde smsler alıyorum. demek ki cep telefonum kullandığım kredi kartı ile ilişkilendirilmiş. demek ki sistemde cep telefonum kayıtlı. aynı cep telefonu numarasından internet bankacılığı şifresi de alıyorum. şimdi numaranızı bir başkası da kullanıyor ne demektir? öyleyse bu başkası adıma internet şubeme de giriş yapabilir. bankanızın mükerrer telefon kaydını tespit edecek teknolojisi yok mu? standart yanıtlar vermeyin lütfen. çözüm istiyorum.

 • Denizbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimiz Sn Çağatay B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön