06 Aralık 2014

Denizbank Bonus Puanları Yatırılmadı

Kasım ayındaki Fırsat kampanyasından faydalanmak istedim, kampanyaya göre beyaz eşya alışverişlerinden %10 bonus kazanılabilecektir (internet alışverişleri dahil). Bende Kliksa üzerinden buzdolabı satın aldım. Şimdi banka bu işlemimi geçerli saymıyor, çünkü yaptığım alışveriş beyaz eşya kategorisinde değilmiş!


Kliksa bir online alışveriş sitesi ve şartlara göre online işlemlerde dahildi. Beni Kliksa'nın hangi kategoride olduğu ilgilendirmez, ben zaten bilemem her alışveriş sitesinin hangi kategoride olduğunu. Şartlara göre tamamen doğru bir alışveriş yaptım ve puan almaya hak kazandım ama Denizbank puanları vermemek için kampanya şartlarında olmayan maddeleri öne sürüyor.

Tolga 348 Okunma

Cevaplar

  • Tolga09 Aralık 2014

    Banka tarafından mailime olumsuz dönüş yapıldı, bende Türkiye Bankalar Birliği'ne başvurdum. Hakkımı orada aramaya devam edeceğim.

  • Denizbank Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Tolga D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön