07 Mayıs 2013 #1784339

Denizbank Bonus Kullanım Hakkı!

İsmim D** K** bir kamu kurumunda çalışıyorum.Denizbank maaş müşterisim Denizbank-Kiler işbirliği ile piyasaya verilen Bonus kartı Nisan ayında aldım. Kiler mağazalarından 100 tl üzeri alışveriş yaparak taahhüt edilen 50tl bonus hakkını kullanmak üzere 06/05/2012 tarihine kadar bekledim işlem gerçekleşmeyince bankanın 400 lü telefonundan müşteri hizmetlerini aradım işlem yapılmama gerekçesi olarak daha önce bonus kart kullandığım ifade edildi.


Fakat maaş hesabımızdan dolayı talep edilmediği halde tarafıma gönderilen kartı almadığımı dolayısı ile iptal ettirmenin söz konusu olmadığını belirttim,konunun takip edilerek hakkımın gerçekleştirilmesini istiyorum.

Dursun 40 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Dursun K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön