19 Nisan #10357668

Denizbank Bonus Kartımın Ödemesi Gecikti Diye Limitime Resmen El Koydular

Denizbank Bonus kartımın ödemesi gecikti diye limitime resmen el koydular. Ülkede çalışmadığım banka yok gibi, müşteriye saygısızlık, yalan dolan Denizbank'ta. Arıyorlar son ekstreyi ödeyin kartınızı açalım, ödemeyi yapıyorum, efendim biz öyle demedik bir yıl bile sürebilir kartın açılması. Ben şikayet hattını arıyorum kartımı hemen açacaktınız ne oldu, efendim bunu kim söyledi diyorlar, bende müşteri temsilci diyorum, kişi bana müşteri temsilcisinin söylediği söz Denizbank'ı bağlamaz diyor. Denizbank herhangi bir ülkede bankacılık faaliyetinde bulunsa bu haksız kazançtan lisansı iptal edilir.

Serdal 506 Okunma

Cevaplar

 • Serdal24 Nisan

  Tam 7 tane takım lideri ile görüştüm,7 takım lideri de farklı konuşuyor. Denizbank'ın bir prosedürü yok temsilci kafasına göre konuşuyor, yönetici temsilcinin konuştukları bizi yani Denizbank'ı bağlamaz diyor. Ben limit açılsın diye burada yazmıyorum, sahtekar olduklarını herkes görsün. Bu saatten sonra Denizbank çokta umurumda.

 • Serdal21 Nisan

  Bugün müşteri hizmetlerinden takım lideri ile görüştüm. Kartın 4 TL ödemesi var dedi! Dedim geçen hafta ödeme yaparken neden almadınız cevap yok? Erzurum şubeye gittim gişe memuru borç yok dedi, bireysel 4 TL borcu buldu ödedim. Ben buradan çağrı yapıyorum bir sürü kredi ve kart ödemesi yaptığım Denizbank dan uzak durun. Ülkem de onlarca banka var, hepsinin müşteri hizmetleri çok kibar, Denizbank müşteri hizmetleri mafya babası varı tavırlar içerisinde.

 • Serdal21 Nisan

  Denizbank, kredi kartımda ki blokeyi kaldırmak için ödeme yapın hemen açalım. Ödeme yaptım muhatap bulamıyorum. Bugün müşteri hizmetlerinden takım lideri kartın 4 TL borcu olduğunu söyledi, peki dedim geçen hafta 300 TL ödeme yaptım o 4 TL'yi neden almadınız cevap yok. Şubeye gittim, kartınızın borcu yok dediler, ben bireyselle görüştüm iki saate 4 TL'yi buldu ödedim. Anlayacağınız işleri güçleri dek dubara.

 • Denizbank Temsilcisi20 Nisan

  Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön