14 Ocak
Yorum Yap
#11445858

Denizbank Bonus Kart Ücreti!

Birkaç ay önce Denizbank müşteri temsilcisinin yoğun ısrarları neticesinde Denizbank Bonus kart aldım. 2019 Ocak ayında dönemiçi hareketlerde 124 lira yıllık kart ücreti yansıtıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp bu ücretin ne olduğunu hangi yıla ait olduğunu sorduğumda 2018 yılına ait olduğu 2019 yılı ücretlerinin daha da yüksek olacağı söylendi.


Ben de ücretin iptali için başvurdum. Başvurum olumsuz sonuçlanmış. 2018 yılında tam sene olarak kullanmadığım halde tam ücret yansımış. Kısa sürede bu kartı kapatıp bir daha da Denizbank ile çalışmayı düşünmüyorum.

Selman Selman 504 Okunma

Cevaplar

  • Selman'ın Teşekkür Mesajı14 Ocak

    Teşekkür ederim müşteri hizmetleri arayıp iade işlemi başlattı

  • Denizbank Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları