Toplam çözüm sayısı
..
Denizbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Oğuzhan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Denizbank Bonus Kart Aidatı

214görüntüleme
Oğuzhan
Oğuzhan 19 Ocak 22:16
Denizbank Bonus Kart Aidatı

Denizbank kredi kartı aidatımın iadesi için müşteri hizmetlerini aradım Ancak sesli arama geri döndü talebimin olumsuz olduğunu iletti t. C. Yasalarına göre yapılan bu ücretlendirme, 13. Hukuk dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının, 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin de olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır.

Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde kesilen yıllık kart ücretinin iptalini ve tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum.

Aksi takdirde bütün yasal haklarımı kullanarak Bankalar Birliği ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı, kredi kartımı bir daha kullanmamak üzere kapatacağımı belirtmek isterim. Deniz Bonus kredi kartımdan kesilen yıllık üyelik ücretinin en kısa süre içerisinde iptalini ve iadesini istiyorum.

Denizbank Logo
Denizbank20 Ocak 05:56

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Oğuzhan
Oğuzhan22 Ocak 23:35

Banka çözüm yoluna gidip ücret iadesini yapmıştır. Teşekkür ederim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler