sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Denizbank Bilginiz Dışında İşlem Yapılıyor İmza Attırılıyor!

Fatma Fatma27 Ağustos 2018 17:29

Denizbank çalışanından kredi kartı aldım. İş yerinde olduğum için hiç okumadan her gösterdiği yere imza attım. Benim bilgim dışında kart sigortası imzalatmış. Ben beş ay sonra ekstreyi incelerken fark ettim. Bilgim dışında işlem yapıldığı için şikayetçiyim. Paramın iadesi için her yere başvuracağım. Bu insanları kandırmak. Benim tepkim buna.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Fatma 29 Ağustos 2018 17:07

Kartla birlikte kendiniz imzalamışsınız deniyor. Evet imzaladım. Kart başvurusu için imzaladım. Sigorta söylenmedi bana. Okumadım işte olduğum için. Bir daha bütün evraklarınızı saatlerce okuyacağım. Görevli elemanınız sabırla bekler inşallah. En yakın zamanda kartınızı kapatacağım. Hiç kimseye de önermeyeceğim.

Denizbank Logo Denizbank 27 Ağustos 2018 17:33

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler