05 Eylül 2013
Yorum Yap
#1995513

Denizbank Bilgim Dışında Kredi Kartım İptal Etti!

Uzun süredir Denizbank ile çalışmaktayım. Haziran ayında hiçbir bildirim yapmadan Kredi kartımı iptal ettiler. Kredi kartımda 4 tane otomatik ödeme 1 bireysel emeklilik ödemesi mevcut idi. Çağrı merkezini aradım kendilerinin iptal sebebini bilmediğini ancak iki ay sonra yenileme olduğu için bana ulaşamadıklarından iptal edilmiş olabileceğini ilettiler.


Otomatik ödemeler ödenmedi ve iptal edildi yurt dışında bulunduğumdan bundan 2 ay sonra haberim oldu. Şimdi bu yetmezmiş gibi bankanın tutumu biz iptal ettik otomatik ödemeleriniz bizi ilgilendirmez artık siz bize hesap işletim ücreti ödeyin. Ben sorarım ödeneceği belli bile olmayan faturalara nasıl otomatik ödeme talimatı vereyim.

Hüseyin 87 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

    Merhaba; Şubeden Şadiye hanım aradı problemin çözümünü sağladı. Nezaketinden ötürü ayrıca teşekkür ederim.

  • Hüseyin05 Eylül 2013

    ”Önce Müşteri” linkinden gondermeye calistigimiz zaman devamli bilinmeyen hata veriyor olurda gonderebilirsek cevap verme sureci bazen cok uzun bazende hic yapilmiyor. Bunla ilgili sikayetimi zaten ordan bildirmistim. Bu yuzden sikayetvar platformundan gondermeyi sonuca ulasmasi acisindan daha uygun buluyorum.

  • Denizbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Hüseyin Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler