20 Şubat 2013 #1643232

Denizbank Bilgim Dışında İlk Kullanım Ücreti Kesti!

ATM kartım için yenileme talebinde bulundum, ben talep etmeden bir de kredi kartı göndereceklerini söylediler. Şartlarını sordum, "Hiç bir ekstra ücret ödemeden yaptığınız harcamalarla takımınıza katkıda bulunacaksınız. " dediler ve Bursaspor Bonus kart gönderdiler. Ekstremi kontrol ettim, "İlk kullanım ücreti" olarak 55 TL kesinti vardı.


Aradım, "Taraftar kartlarda takımınıza ödeniyor ve iadesi mümkün değil" dediler. Baştan bana bu kesinti hakkında bir bildirim yapılmadığını, hatta hiç bir ekstra ücret alınmayacağını söylediklerini söyledim, "Talebinizi ben almadım, bilemiyorum. " dediler. Şikayet kaydı oluşturmak istedim, "oluşturmuyoruz" dediler. Tüketici hakem heyetine mi başvurmam gerek?

Ufuk 67 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk20 Şubat 2013

    Tarafıma mail ile bilgilendirme yapıld, ancak şikayetimde belirttiğim ücret, kart aidat ücreti değil. "İlk kart kullanım masrafı" adı altında Bursaspor Kulübü'ne katkı olarak kesilen bir ücret olduğu söylendi. Ayrıca ben kredi kartımı alırken herhangi bir sözleşme imzalamadım. Kartın gönderildiği zarfın içindeki bilgilendirme kağıdında da bu konuyla ilgili bir bilgilendirme yer almıyor. Söz konusu 55TL'lik tahsilat tamamen bilgim dışında yapılmıştır.

  • Denizbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Ufuk Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön