18 Haziran 2015

Denizbank Bilgim Dahili Olmadan Komisyon Kesimi!

Denizbank Kayseri sanayi şubesi pos müşterisiyim sözleşmemizdeki şartlarımız taksitli kart çekimlerinde valörlü (gün beklemeli) tek çekimlerimizde yine valörlü olarak sözleşme yaptım ama Denizbank taksitli çekimleri ertesi gün hesabıma geçerek komisyon ücreti kesti tek çekimlerimizin bazıları gün beklemeli bazıları ise ertesi gün komisyon kesilerek hesabımıza geçti.


Bunu şubeye ilk ilettiğim zaman bankanın zarar ettiğini bu çalışmamdan dolayı yani gün bekleyerek komisyon vermediğim için o yüzden sistemin otomatik olarak böyle bir işlem yaptığını dile getirdiler. Daha sonra ben olamaz böyle bir şey dediğimde ise bana bu şekilde sisteme girildiğini dile getirdiler. Ben 1 yıl içerisinde 3 kez para çek.

Şuayip 175 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Şuayıp K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön