30 Temmuz 2016

Denizbank Bildirimsiz Takibe Aldılar!

Denizbank'da sahip olduğum kredi kartı borcunu ödedikten sonra kapatma kararı aldım ve bunu Denizbank'a bildirdim. Daha sonra bana kartımın kapatılacağı söylendi. Fakat 6 ay sonra kredi ihtiyacım doğdu ve başvurduğumda kredi kartı borcumdan kaynaklı takibe alındığımı öğrendim. Ben kredi kartını iptal ettikten sonra bana kredi kartı aidatı adı altında bir borç kesilmiş ve bana herhangi bir bildirimde de bulunulmadığı halde takibe alınıp avukatlık olmuşum.

Daha sonra Denizbank'ı arayıp bunun hatalı olduğu, bana herhangi bir bildirimde bulunulmadığı ve takibin araştırılıp düzeltilmesini istedim ve bana araştırılacağı 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacağı söylendi. Fakat sonrasında 6 iş günü beklememe rağmen yine dönüş yapılmadı ve tekrar arama yaptığımda başvurumun başarısız olduğunu öğrendim. Bu saçma olayların araştırılmasını ve takibimin kaldırılmasını talep ediyorum.

Muhittin 321 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Muhittin S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön