07 Mayıs 2013 #1784163

Denizbank Beyazıt Öztürk Büyük Vebaldesin Kardeşim!

Denizbank'tan bir kredi kullandım. Vallahi böyle bir banka görmedim. Benden hesap işletim ücreti, ekstre ücreti adı altında inanılmaz fazla masraf alıp mağdur ettiler. Ben sıkıntım olduğu için bunlardan kredi aldım diğer bankalarla da çalışıyorum ama bunların bu kadar acımasız, insafsız ve korkunç derecede fazla masraf aldıklarını bilmiyordum.


Beyazıt Öztürk'e bey'e istirham ediyorum lütfen kardeşim bu bankanın reklamında oynama Vallahi büyük vebal altında kalırsın.

Tekin 52 Okunma

Cevaplar

  • Tekin29 Haziran 2013

    Denizbank ayakta kalabilmek için insanları inanılmaz derecede soyumaktalar. Bu Banka bana göre malesef kurumsallaşamıyor. Masraflarını bu politikayla çıkarmaya çalışıyorlarsa inanın çok müşterisini kaybedecek. Anca köylü insanları kadırırlar. Doğru bir finansal politikaları yok. Çon insafsız, çok merkametsiz olmasınlar.

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Tekin D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön