17 Ekim 2016 #6696124

Denizbank Benim Onayım Olmadan Nasıl Poliçe Hazırlar Ve Tahsil Eder?

Geçtiğimiz yıl ve bu yıl hesabımdan düzenli olarak 14- 15 TL tahsil edildiğini yeni öğrendim. Denizbank' a iptali için dilekçe verdim. Mesaj gönderdiler poliçeniz iptal edildi diye. Bu ay ki ekstreme baktığımda yine kesildiğini gördüm. Anlaşılan o ki Hem CPP sigorta, hem de Denizbank bildiğiniz kandırıyor gibi davranmakta ve insanları resmen mağdur etmekte.


Sözde düzenlenen poliçeler (elime geçen herhangi bir poliçe de yok) kesinlikle benim onayım, haberim olmaksızın düzenlenmiştir. Önümüzdeki hafta Tüketici hakları mahkemesinden başlayarak yasal yollarla hakkımı aramaya başlayacağım. Bu iki firmanın birlikte yaptığı işin Türkçesi insanların parasını almaktır. Böylesi kurumsallaşmış bankanın da bu işe alet olması 14 yıllık müşterisi olarak beni hayal kırıklığına uğrattı.
Bu sitede ki bu konudaki şikayetlere baktığımda firmanın cevabı hep aynı olmuş.

Zafer 247 Okunma

Cevaplar

  • Zafer21 Ekim 2016

    Şikayetim giderildi, poliçenin iptal edildiği söylendi. Hesabıma 135 TL'nin iade edidiğini gördüm. Teşekkür ediyorum

  • Denizbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Zafer D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön