Denizbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Denizbank Beni 98bin Tl Mağdur Etti

108
Onur
Onur 08 Ekim 2022 23:25
Denizbank Beni 98bin Tl Mağdur Etti

Denizbank kredi kartımdan benden habersiz bir şekilde 98bin tl param ® çekildi ve Denizbank yalnızca 20.000₺sini karta iade yaparak beni mağdur etti. Kalan tutar için ise aylardır uğraşmama rağmen herhangi bir olumlu yanıt alamıyorum. Genel müdürlük ile görüşüyorum talep oluşturuyorlar. Ertesi gün olumsuz yanıt geliyor. Tekrar arıyorum. Tekrar aynı şey oluyor. Bir banka müşterisinin yanında olmayacaksa hiç olmasın daha iyi. Denizbank pişmanlıktır. Bu problem çözülmesini takdirde ticari ve kişisel olarak hiçbir şekilde bu bankayı kullanmayacağım. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

Denizbank Logo
Denizbank10 Ekim 2022 19:58

Benzer Şikayetler

profile
187
1 gün önce

Denizbank Yıllık Üyelik Ücreti

Denizbank üyelik ücreti başlığı altında çekilen 418 buçuk TL'nin iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım. Aynı zamanda aidat ve masraf adı altında para çekileceğini söylemediniz sözleşmede dahil değildi Eğer ödeme iade olmaz ise Denizbank a ait kartlarımı kapatacağım...

  • profile
1 Destekçi
profile
401
2 gün önce

Denizbank Hesabından Yanlış Faiz Alımı

Denizbank'ta bulunan sonu tr97 0013 4000 01**** 9000 05 IBAN numaralı hesabımdan ve sonu 9447 ile biten hesabıma bağlı İşletme Kart ekstre ödemesi için son ödeme tarihinden 1 gün önce (02/05/2023 son ödeme tarihi) '' 1 Mayıs resmi tatil günü '' otomatik ödenen İşletme Kart ödemesinden dolayı otomati...

profile
Eda
143
5 gün önce

Kredi Kartı Aidatı Denizbank

Denizbank kredi kartımdan yıllık üyelik ücreti adı altında benden para çekmiş. Kanunda bunun yeri yok. Yoksa Tüketici Hakları'na başvuracağım. Girip bakmasam ne olduğunu da göremeyeceğim. İvedilikle bu sorunun çözülmesini istiyorum. Yoksa mahkeme yoluna başvuracağım.

Kredi Kartı Aidatı Denizbank
profile
231
1 hafta önce

Denizbank Global Hayat Ödemesi

Haberim olmadan kredi hesabımdan para çekilmiş ve hepsinin iadesini istiyorum. Aksi takdirde hukuki yola başvuracağım. Bu nasıl bir iş? Denizbank ile çalışmamı komple sonlandıracağım. Eğer iadesi yapılmazsa lütfen ilgili birimin ilgilenmesini arz ediyorum.

profile
156
1 hafta önce

Denizbank Kartımdan Bilgim Dışında Harcama

18.05.2023 tarihinde Denizbank kredi kartımdan bilgim dışında Apple. COM/BILL tarafından hesabımdan parça parça 595,85 TL para çekildi. Bankaya ilettiğim halde hala iadesi yapılmadı. Şikayetçiyim. İadesi yapılmasa gerekli mercilere şikayette bulunacağım. Mağdurum.

Denizbank Kartımdan Bilgim Dışında Harcama
Denizbank Kartımdan Bilgim Dışında Harcama
Denizbank Kartımdan Bilgim Dışında Harcama
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .