25 Eylül 2013

Denizbank Başvuru Yapılmadan Adıma Kredi Kartı Tahsis Etmiş!

Denizbank müşterisi olmadığım ve herhangi bir başvurum olmadığı halde adıma kredi kartı tahsis edilmiş. İptalini talep ettiğim ve kartı teslim almadığım halde kart Çemenzar Şubesi'ne gönderilmiş ve yine adıma kredi hesabı açılmış. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aramama rağmen sonuç alamıyorum. BDDK'ya şikayetimi ilettim. Cumhuriyet savcılığına da suç duyurusunda bulunacağım.

Cem 72 Okunma

Cevaplar

  • Cem30 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri tarafından yeniden arandım. çemenzar Şubesindeki hesabın kapatılacağı ve kredi kartının da iptal edileceği söylendi. Fakat az önce 3000TL kredi onayımın verildiğini, sadece kimlik fotokopisiyle krediyi kullanabileceğimi söyleyen yeni bir SMS aldım! DenizBank'tan kurtulmanın tek yolu mahkeme sanırım!

  • Denizbank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Cem Emre B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön