13 Mart 2015

Denizbank Başka ATM'de Çekilemeyen Parayı Hesaptan Düştü

12.03.2015 tarihinde Denizbank banka kartımla Kadıköy Serasker caddesinde bulunan I*** Bank bankamatiğinden para çekme işlemi yapıyordum. Bankamatik kartımı verdikten parayı ödemedi ve sistem bozuldu. Denizbank alamadığım parayı hesabımdan düştü. Çok acil ödeme yapmam gerekiyordu. Her iki banka tarafından mağdur edildim. Hemen Kadıköy Denizbank şubesine giderek dilekçe doldurdum ve hesabımın bulunduğu şubeye faksladıkları bilgisini verdiler. Faksı gönderdikleri şubeye ulaşamıyorum, bilgi alamıyorum. Paramı alamadım. Şubemin karşı bankayla irtibata geçerek hemen paramın hesabıma iade edilmesini rica ediyorum.

Filiz 220 Okunma

Cevaplar

 • Filiz20 Mart 2015

  Konuyla alakalı hala bir geri dönüş alamadım. Mantıklı çözüm üreten, sonuç odaklı bir yaklaşım yok. En kısa sürede bilgi vereceğiz şeklinde geri dönüş ala ala 8 gün geçti.

 • Filiz19 Mart 2015

  Bir hafta önce Kadıköy şubede Harcama İtiraz Formu ile eş değer olduğu söylenen bir dilekçe yazdırdılar. Süreç başladı şeklinde bilgi verdiler. Ancak daha karşı banka ile yazışmaya başlamamışlar bile. Dün beni arıyorlar. Harcama İtiraz Formu yollayınız süreci başlatalım şeklinde bilgi veriyorlar. Dilekçe yazdığımı eş değer olduğuna dair bilgi verildiğini söylüyorum. Hayır form yollayın diyorlar. Dün yolladım. Resmen kandırıldım. Bugün karşı banka arıyor, bankanız talepte bulunmamış şeklinde bilgi veriyor. Karşı banka beni her gün arıyor. Denizbank yanlış bilgi veriyor, her gün olayı yeniden birilerine anlatmaktan yanlış yönlendirilmekten bıktım. Bir haftadır Denizbank karşı bankayla en ufak bir yazışma yapmamış. Bir çaba harcanmamış. Müşteriyi bu kadar bekletmek hangi kanunda yazılı biri bana açıklasın. Benim parama karşı banka alıkoydu. Denizbank çok ileri teknolojisiyle, işlem hızıyla buna müsaade etti, bu mu sizin hızlı bankacılığınız. Bu mu müşteri memnuniyetiniz? Çok acil bir ödemem var eğer bu parayı hemen hesabıma iade etmezseniz icralık olacağım. Tüm belge ve kayıtlarla her türlü kurum ve kuruluşa başvuracağım.

 • Filiz17 Mart 2015

  Hala sorunum cozulemedi

 • Filiz16 Mart 2015

  Bugün mağduriyetimin 4.günü. Bu süre içinde hiçbir yol katedemedik. Her iki banka çalışanları hala bu tip işlemlerdeki prosedürlerini bilmiyor, bilen kişiyede yönlendirmiyorlar. Personeller ciddi sıkıntılı. Yardımcı olmak yerine konuyu birbirlerine paslıyorlar.

 • Denizbank Temsilcisi13 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Filiz G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön