Denizbank Banka Borç Tebliği

İsmail İsmail19 Mart 10:10

Kredimi kapattım ek hesaptan sigorta çekilmiş banka borç bildirimi yapıyor sigortayla görüştüm iptal etti alacağımın olduğunu söyledi , hala banka mesajla borç gönderiyor. İnternet bankacılığı şifremi unuttum şifre almaya çalışıyorum annemin kızlık soy ismini yanlış girmiş banka ınternet bankacılığı şifremi yenileyemiyorum. Müşteri hizmetleri her seferinde sesli yanıt sistemiyle 16 haneli kart numarası giriniz diyor. Kartım yok bilmiyorum. 

Kaç sefer müşteri hizmetlerini aradım bir türlü çözüm bulamadım. Şubeyle görüşmem söylendi. Korona virüs leminden dolayı bankalara milleti almama durumu varken bankaya yönlendirmenin doğru olmadığını bu kadar basit bir işlem için işimizi bırakıp uğraştırılmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Çözüm sunulmasını vizyon ve misyonunuz konusunda daha hassas davranmanızı rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İsmail 31 Mart 15:31

Denizbank müşteri temsilcisi benim iki numaram var esime kayıtlı numaradan arıyormuşsunuz beni 530 lu numaradan ararsanız görüşebiliriz. Hafta içi aradığınızda ben iste oluyorum. Sonu 62 ile biten sizi defalarca kez aradığım numaramdan aramanızı rica ederim. Bir de ek hesabımdan harcama yapmamış olduğum kredi sigortamı kapatmama rağmen sigortanın alacağınız su kadar miktar var demesine rağmen borç gözükmekte. Durumun düzeltilmesini aksi halde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı beyan ederim.

Denizbank Logo Denizbank 20 Mart 13:39

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler