03 Eylül 2013 #1990346

Denizbank Aylık İşlem Ücreti!

Denizbank'a şirket çalışanlarının maaş ödemesi olarak maaş hesabı açtırdık. Özellikle maaş hesabı olduğu için işlem ücreti vs. kesilmeyecekti. Zaten işlem ücreti nedir ki? Yapılan her işlemin ücretini peşin peşin ödüyoruz. Ama yine de işlem ücreti adı altında 3-5 ay önce kesinti yaptılar bir şekilde şubeden itiraz yoluyla iade aldım bir daha olmayacak diye söylendi.


Ama şimdi yine hesaba maaş ödemesi yatırılınca otomatikman 5-6 aylık 30-40 TL kesinti yapıldı. Sonuç itibariyle işlem ücreti adı altında maalesef hala paramızı almaya devam eden bir zihniyet var. Sadece bu sebepten dolayı maaşımı 1 dakika bile Denizbank hesabımda tutmak istemiyorum. Çünkü bu konuda çalışmış olduğum diğer banka ideal.

İsmail 44 Okunma

Cevaplar

  • İsmail06 Eylül 2013

    Denizbankın çözümü bu işi daha da yokuşa sürmek, isterseniz hakkınızı hukukı yollardan arayabılırsınız demek. kısacası Akbank gibi büyük bir banka kesilen ücretleri sorgusuz sualsiz müşteri memnuniyeti adına 1 gün içinde iade ederken Denizbanktan bu şekilde bir çözüm herhalde normaldir. çünkü yabancı bir ülke ortağı var. o yüzden duyurabildiğim kadar bu olayı farklı kişilere anlatmaya çalışacağım. benim param gitti boş yere başkasının ki bari gitmesin. bundan sonra da hesapta 1 saat bile para bulundurmamak için uğraşacağım.

  • Denizbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn İsmail E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön