02 Nisan 2013 #1719632

Denizbank ATM'nin Vermediği Para Hesabımdan Düşmüş!

29 Mart Cuma günü ATM'den para çekmek isterken, ATM (***Bank) hata verdi ve ben paramı çekemedim.Sonra aynı ATM'den para çekmeyi tekrar denedim fakat ATM teknik hatadan dolayı para veremediğini yineledi.Oysaki birkaç dakika önce aynı ATM'den para çekmiştim.


Neyse bu ATM'de bozuksa yanındaki*** ATM'sini deneyeyim dedim, o ATM'de de aynı sorunla karşılaştım.3. bir ATM olarak ***bank ATM'sini denedim. Ama aynı sorunla karşılaştım.


Ofise dönüp netten hesabıma baktığımda almadığım paranın hesabımdan düştüğünü gördüm. Hemen müşteri hizmetlerine başvurdum, ama bugün olumsuz geri dönüş aldım.ATM kamera kayıtlarını, hesaplarını incelesinler. suçlu değilim,mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Uğur 75 Okunma

Cevaplar

  • Uğur08 Nisan 2013

    Banka sorunumu kısa sürede çözdü, teşekkür ederim.

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Uğur Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön