13 Temmuz 2017

Denizbank ATM'de Sıkışan Paramı İade Etmiyor

17.06.2017 tarihinde Batıkent çakırlar'daki ATM'ye sıkışan param Denizbank tarafından hesabıma aktarılmadı. Dört adet inceleme açılmasına rağmen hepsi olumsuz sonuçlandı. Neredeyse 1 ay olacak ve 1000 TL civarındaki parama banka el koydu. Çalıştığım firmanın parası olduğu için maaşımdan kesildi. Mağduriyetim çok fazla eğer bana yardımcı olunmazsa hakkımı yargıda arayacağım.

Muhammed 686 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed14 Temmuz 2017

    Banka kartımla hesabıma para yatırmak isterken ATM parayı reddedip bana iade etmeye çalıştı ve para ortadan ikiye katlı bir şekilde ATM haznesine geldi ve almaya çalışırken kapak kapandı ATM parama el koydu ATM sayılsın ve lütfen kamera kayıtlarına bakılsın. Bana yapılan geri dönüşte 23:03'de ATM de böyle bir hata görünüyor ancak tutar yanlış. Paralar katlı olduğu için tanımlanmamış veya yanlış bir durum olmuş olabilir. Kamera kayıtları incelenirse ellilik ağırlıklı bir tomar paranın el konulduğunu görebilirsiniz. İnceleme yapılırken bunlara dikkat edilsin ve titizlikle incelensin.

  • Denizbank Temsilcisi13 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön