13 Mayıs 2014

Denizbank ATM'de ki Yanıltma!

Denizbank'ın ATM'lerinde Müşterilerini yanıltacak şekilde yönlendirme yapılmaktadır. ATM'den para çekmek istediğinizde para çek'e bastığınızda karşınıza iki seçenek çıkıyor. 1. nakit olarak çek. 2. anında para kullan! Niye para çeke bastığımızda para çekemiyoruz da, başka seçeneklere yönlendiriliyoruz?


Ayrıca bu seçenekler birbirine benzese de farklı yollara çıkıyor. Birinden çekerseniz mevduat hesabından diğerinden çekerseniz bankanın bize açmış olduğu kredili mevduat hesabından. Ama yönlendirmede aydınlatıcı değil.


Bankanın bu şekilde bizleri yanılttığını bankaya iki kere yazdım iki kez verilen cevapta da sorularım görünmezden gelinerek ilgisiz yanıtlar verildi.

Ünal 209 Okunma

Cevaplar

  • Ünal17 Mayıs 2014

    hiç bir gelişme yok

  • Denizbank Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Ünal K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön