12 Nisan 2013 #1740017

Denizbank Asıl Kartıma Aktarılmayan Bonus Puanlarım!

Denizbank müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen internet üzerinden sanal kart ile yaptığım alışveriş bonus puanları asıl kartıma hala aktarılmadı. 3 kez müşteri hizmetlerini aradım ve 1 kez de internet bankacılığı üzerinde e-posta gönderdim.


Müşteri hizmetleri her defasında ''Sorununuzla ilgili şikayet dosyası oluşturuyoruz '' şeklinde mantıksız cümleler kuruyor ama 3 aydır hala hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Borcumu 1 gün geciktirdiğimde her türlü gecikmeyi yansıtan bu banka hakkım olan bonusları neden aktarmıyor anlamıyorum. Bu nasıl bir umursamazlık?

Emre 106 Okunma

Cevaplar

  • Emre15 Nisan 2013

    Kredi kartı bonus puanları problemleri için defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve e-posta attım. Şimdi de sanal alışveriş kampanyasından kazandığım puanları yükledik dedikleri halde puan yok gösteriyor. Ayrıca bırakın kampanya puanlarını normal alışverişlerden kazandığım mevcut puanlarım bile görünmüyor. Bu kadar berbat kart sistemi olan bir banka görmedim.

  • Emre12 Nisan 2013

    Verdiğiniz cevapta bahsettiğiniz ''Önce Müşteri'' linkinden veya 444 0 800 numaralı müşteri hizmetlerinden hiçbir cevap ve sonuç alamadım. Şikayetlerimizi sizin bahsettiğiniz bu yöntemlerle iletmenin hiçbir işe yaramadığına inanıyorum.

  • Denizbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Emre B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön