20 Mart 2013 #1696035

Denizbank Aramayın Artık!

Denizbank'a ait olduğunu öğrendiğim 4440800 no'lu telefondan bir kaç gündür eşime ve bana ait cep telefon numaralarımız günün her hangi bir saatinde aranmakta olup telefonu açıp kapatmama rağmen bu ısrarcı tutumlarını sürdürmeye devam etmektedirler.Bu kişiler benim ve eşimin özel telefon numaralarımı ve adlarımızı bizlerin her hangi bir izni olmadan nereden hangi hakla, hangi hukuk kuralına dayanarak almakta ve günün lüzumsuz saatlarinde (kişi uyuyor olabilir, hasta yatıyor olabilir, konuşmak istemiyor olabilir, cenazesi olabilir.vs..vs..) adeta alacaklı gibi aramaktadırlar.Bu insanları rahatsız eden tutumunu sürdüren bir banka kesinlikle benim tarafımdan kullanılmayacaktır.

Ercüment 190 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment20 Mart 2013

    Sizin kesinlikle müşteriniz olmadım ve şikayetimde belirttiği bu saygı dışı hareketleriniz nedeniyle bundan sonra da asla olmayacağım.

  • Denizbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Ercümen Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön