18 Şubat 2013 #1640066

Denizbank Alırken Herhangi Bir Ücreti Yok Dediler!

GS Bonus kredi kartı kullanıyorum. Kredi kartına başvuru yaparken kart aidat ücretinin olmadığı söylendi. Kartı ilk kez kullandığımda ilk kart kullanım ücreti diye bir ücret kestiler 45 TL. Aradığımda bir defaya mahsus olduğu söylendi ve kart ücretinin olmadığı ve bu paranın kulübe gittiği söylenildi.


Kart aidat ücreti yok dedikleri karttan yıllık kart ücreti istediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda iptal edileceği söylendi. Daha sonra iptal edilmediğini gördüm ve iptalini isteyince mümkün olmadığını belirttiler. 15 Şubat tarihinde de iptal olduğu söylenince müşteri hizmetlerini aradım tekrar mümkün olmadığı söylendi. Şimdi de talebiniz olumsuz dendi. Şimdi bütün ücretleri geri istiyorum.

Tanju 38 Okunma

Cevaplar

  • Tanju22 Şubat 2013

    Denizbank tarafından kesilen kredi kartı aidatlarının ve ilk kullanım ücreti adı altında tahsil edilen geriye dönük olarak bu güne kadar olan toplam tutarının tarafıma iade edilmesini istiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Tanju G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön